KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15554054

nr 1555 4054

Blandteknik

Maria Holmer Dahlgren, "Bisous", ej signerad. Blandteknik, akryl på duk, 50x50 cm, yttermått inklusive ram: 53x53 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 14 augusti 2023
kl 20:22:52